Řekli o nás

Rodinná dovolená v jižních Čechách v Roudné u Soběslavi

V červnu jsme již byli po druhé na chatě a opět máme na příští rok rezervovaný pobyt. Pokaždé velmi příjemně strávená dovolená. Ráj pro rybáře, houbaře a hlavně rodiny s dětmi. Oceňuji dobré vybavení chaty včetně spousty hraček pro malé i větší děti. Milí a vstřícní majitelé, krásná příroda a klid v okolí. Je to velmi pěkné místo, které rozhodně doporučuji!!!

Rosenbergerová, Chata Bungalov

Poprvé jsme měli možnost navštívit chatu Provence a naše nadšení je obrovské! Vše naprostá dokonalost, vstřícnost, ochota. Určitě se budeme každý rok rádi vracet, abychom načerpali sílu a energii, protože toto je absolutně správné místo na relax! Moc děkujeme skvělým majitelům a opravdu před nimi smekáme za to, co dokázali za kouzelné místečko vybudovat.

Honza a Šárka z Vlašimi, Chata Provence

Naprosto perfektní ubytování, které všem mohu vřele doporučit. Co mě překvapilo, tak je vybavenost a dekorace. Opravdu jsme se cítili jako doma. Nemohu opomenout detaily, které opravdu usnadní balení a zpříjemní pobyt. K dispozici bylo dostatečné množství toaletního papíru, tablety do myčky, jar na nádobí, tuhy podpalovač do krbu, dřevo.. prostě všechno co nás jen napadlo bylo na místě. Za sebe mohu doporučit ubytování pro rodiny s dětmi. Vstup do bazénu je udělaný nikoliv ze schůdků, ale klasických schodů, což usnadnilo využívání bazénu našim dětem. Samozřejmě obrovské množství hraček jak venku, tak i uvnitř, dvd s podádkami, pastelky, papíry. Za domem trampolína. V okolních lesích borůvky i houby. Ideální místo na výlety. V okolí toho je opravdu mnoho v dojezdové vzdálenosti 20min. Samozřejmě musim pochválit i majitele, kteří neměli absolutně s ničím problém. Všechno ochotně vysvětlí a byli k dispozici na telefonu. Pokud bych mohla hodnotit počtem hvězdiček, dala bych opravdu 5*.

Zuzana, Chata Bungalov

Jak začít, ještě ted sem myšlenkama na chaloupce: ) Ale jak to všechno začalo… při rezervaci príma domluva vyšli nám vstříc s termínem i zapůjčením postýlky pro naše mimi přivítání u chaloupky paráda úsměv na tváři sme měli hned všichni majitelé moc milí a vstřícný lidé a naše bydleníčko krása vhnalo mi to slzy do očí protoče takovej zážitek sem dlouho nezažila vše krásně sladěné jednoduché, ale hlavně utulno a teplo domova nic nám nescházelo všechno vyladěno do posledního puntíku a to čisto!!!! kolem všude ticho a klídeček opravdu relax: ) Přesvědčte se a jetě se se na tu pohádku podívat, pak uvěříte, že tu nepíšu pohádku…. Moc děkujem jo a nakonec víte jak to dopadlo máme už udělanou rezervaci na rok 2018: ) a moc se těšíme.

Petr a Markéta, Chata Provence

Zatím nejlepší dovolená, co jsme kdy zažili. Počasí se vydařilo na maximum. Užívali jsme si každý horký den u skvěle ochlazujícího bazénu. Třešničkou na dortu byl výlet do krokodýlí zoo v Protivíně. Těšíme se na příští rok.

Zelinářovi, Chata Klídek

Do této oblasti jezdíme 23 let, protože je tam opravdu krásně. V této chatě jsme ale byli poprvé. Chata je velmi příjemná, útulná a čistá. Majitelům přejeme, ať se jim daří a jsou s námi spokojeni, jako jsme my všichni!!!

Kubátová, Chata Provence

Děkujeme majitelům za krásné ubytování. Chatka je výborně zařízená a čistá. Velký bazén skvěle doplní pohodu dovolené. Můžeme jen doporučit.

Brunclíkovi, Chata Rybářka

Chata byla vkusně zařízená, za celý prodloužený víkend jsem nenašla nic, co by nám scházelo. Okolí chaty pozemku bylo udržované. Majitelé velice vstřícní. S chutí sem znovu pojedu.

Olisek, Chata Klídek

Líbila se nám celkově chata, umístění, vybavení, dostupnost restaurace a obchodu, krásné okolí, majitelé jsou velice příjemní, prostě velká spokojenost a vřele můžeme všem doporučit.

Velebovi, Chata Rybářka

Vřele doporučujeme, užili jsme si krásný týden v klidném prostředí. Bazén, chata, majitelé, všechno super. Zdravíme Pejšovi.

Keroušovi, Chata Rybářka

Letos jsme po několika letech zvolili hlavní dovolenou doma v Čechách a máme velikou radost, že se povedla: – )! Majitelům chaty, kterou nám pronajali touto cestou ještě jednou děkujeme. Spokojenost byla po všech stránkách. Vkusné a čisté bydlení, krásný bazén, nádherná příroda (už se někomu z Vás podařilo natočit kolibříka z 10 cm, nám ano, denně s námi snídal: – D). Velmi příjemní a vstřícní majitelé Pejšovi, u kterých jsme jistě nebyli naposledy. Rekreaci v této chatě všem vřele DOPORUČUJEME!!! S pozdravem, Šimkovi z Litoměřic.

Miroslav a Ivana Šimkovi, Chata Rybářka

Nejluxusnější chatička,úžasné vybavení,nemusí se opravdu nic vozit.Krytý bazén přímo u nosu a pohodový majitelé.

Iveta a Bedřich, Chata Provence

Chaty Roudná u Soběslavi

Rodinná dovolená v přírodě

Chata HICZ Luxuska

Chata Luxuska

Chata HICZ Provance

Chata Provence

Chata HICZ Rybářka

Chata Rybářka

Chata HICZ Klídek

Chata Klídek

Chata HICZ Bungalov

Chata Bungalov